«Білім туралы» Заң

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 шілдедегі №355 бұйрығымен бекітілген Білім беру ұйымдарында қамқоршылық кеңестің жұмысын ұйымдастыру және оны сайлау тәртібінің үлгілік қағидаларына сәйкес, Қамқоршылық кеңестің қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты, Астана қаласы әкімдігінің «Ыбырай Алтынсарин атындағы №83 мектеп-гимназия» ШМҚ МКК 44-бабының 9-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңы туралы хабарлайды Қамқоршылық кеңестің құрылуы және оның құрамы бойынша ұсыныстар қабылдау туралы. Қамқоршылық кеңестің құрамына үміткерлердің ұсыныстарын қабылдауды.

Астана қаласы, А.Байтұрсынов көшесі, үй 35, мектептің қабылдау бөлмесі мекен-жайы бойынша күтеміз.

02.09.2024 Ыбырай Алтынсарин атындағы №83 мектеп-гимназиясының мектеп әкімшілігі.

Қосылды: 09.09.2024 в 11:09