Заманауи сабақ

Бағдарлама бойынша қазақ тілі, орыс тілі, ағылшын тілі, Қазақстан тарихы, математика, биология, химия, дене шынықтыру пәндерінен он заманауи сабақ өткізілді. Сабақтарды жас мамандар оқушылардың жас ерекшеліктеріне сай, сыни тұрғысынан ойлау стратегияларын тиімді қолданып, дарынды, талантты оқушыларды дамыту мақсатында топтық, жұптық, жеке жұмыс түрлерін көрсете білді. Осы жерде сабақта көшбасшы оқушылар да анықталды. Сабақтың үстінде қалыптастырушы бағалау жүргізілді. Блум таксономиясы бойынша оқушылардың алған білім мен дағдылары талдау, синтез бен бағалауға жетті.

Қосылды: 24.11.2022 в 17:14