Тәуелсіздік күні

Тәуелсіздік құрдастары мен тәуелсіздік алған жылдары мектепте алғаш  ұстаздық жолын бастаған ұстаздарымыздан видеоролик.

Ата-бабаларымыз ғасырлар бойы тәуелсіздік таңын аңсап өтті. Соның жолында қаншама күрестерден өтті, қан мен тер төгілді. Арманға айналған еркіндіктің ақ таңы еліміз үшін 1991 жылы 16 желтоқсанда арайлап атты. Бұл күн — біз үшін де,бізден кейінгі өскелең ұрпақ үшін де мәңгі тарих болып қалады. 1991  тарихтың бастауы ғана емес, тарихи оқиғалардың орын алған кезеңі. Соның бірі ұстаздарымыздың  тәуелсіздік алған жылдары мектепте алғаш  еңбек жолын бастауы болса, енді бірі тәуелсіздік құрдастарының өмірге келуі.

Қосылды: 17.12.2021 в 20:00