«ҚР Тәуелсіздігіне 30 жыл»

«ҚР Тәуелсіздігіне 30 жыл» аясында викториналық ойын
Еліміз тәуелсіздіктің бесігінде тербелгелі 30 жыл толды

Отыз жыл ішінде Қазақстан етек-жеңін жиып, шекарасын бекітіп, өз алдына дербес зайырлы ел болды. Бұл атадан келе жатқан ұлы жеңістің жемісі. Осындай тарихымызды білу бәрімізге міндет.
Осыған орай мектебіміздің өсіп келе жатқан 5 сынып оқушыларына 13-і желтоқсан күні тарихшы мұғалімдердің ұйымдастыруымен «ҚР Тәуелсіздігіне 30 жыл» атты викториналық сайыс өтті.
Сайысқа 5 оқушыдан 2 топ қатысты. «Шаңырақ» тобы және «Ирбис» тобы. Викториналық сайыс Тәуелсіз Қазақстан Республикасына қатысты сұрақтар, картамен жұмыс, сұрақ-жауап кезеңдерінен тұрды.
Викториналық сайыстың нәтижесі бойынша екі топ та жақсы қатысты, бірақ ұпай саны бойынша «Шаңырақ» тобы жеңіп шықты.
 Ұйымдастырушы мұғалімдер: Керимбекова А.Е, Кайдарова Д.А.

Қосылды: 15.12.2021 в 09:20