«ҚР Тәуелсіздігіне 30 жыл»

Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайы
«ҚР Тәуелсіздігіне 30 жыл» толуына байланысты мектебіміздің оқушылары Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайына саяхат жасады.

Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайына саяхат жасады.
Мұражайға Камешов Мейрамбек, Топатаева Жанар, Керимбекова Айман атты Тарихшы мұғалімдеріміз өз сыныптарымен барды.
Балаларымыздың Отанға, елге деген патриоттық сезімдерін ояту мақсатында Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайына саяхатқа апару. Өйткені қазіргі бала, болашақ ел тірегін тәрбиелеу..
Қазақстан Республикасы Ұлттық музейінің баға жетпес қорын құрайды. Мұражай «Мәдени мұра» дей отырып ата-аналар сынып жетекшінің сөзін бір ауыздан қолдады.
Яғни бұл ата-аналардың тарихқа деген дұрыс ұстанымы. Тарих арқылы түп тамырымызды білуге, ұлттық тарихымызға үңіліп, оның күрмеулі түйінін шешуге осындай саяхатқа шығудың көп әсері тиетінін айта аламыз.

Қосылды: 13.12.2021 в 09:25