Тарих пәні бойынша ашық сабақтар

Пән апталығында желтоқсан айының 8-і күні мектебіміздің тарихшы мұғалімдері ашық сабақ өткізді

Рустемова Фарида Нурмахановна ашық сабақты 10 «Б» сыныбына «Қазақтардың ру-тайпалық құрылымының ерекшеліктері» тақырыбында өткізді. Сабақтың мақсаты: жеті ата, шежіре, генеологиялық аңыздарды ауызша тарихнама негізінде түсіндіру. Топтық жұмыс жасалды. Сабақ өте жақсы ұйымдастырылған. Слайдттар керемет жасалған. Оқушылар оқулықпен, дәптермен, картамен жұмыс жасады.

Дүйсенова Жаннұр Амантаевна 7 «Ж» сыныбына ашық сабақ өткізді. Тақырыбы: «Кенесары Қасымұлы бастаған ұлт-азаттық қозғалыс». Кенесары Қасымұлы бастаған ұлт-азаттық қозғалыстың шығу себептерін, мақсатын және сипатын анықтады. Оқушылар қозғалыстың тарихи маңызын айқындап, сабақта алдыға қойған мақсаттарына қол жеткізді. Мұғалім мен оқушы арасындағы кері байланыс жасалып, оқушылар бір-бірін бағалады.

Тарих пәні мұғалімі  Дастанбекова Жанар Айдархановна 6 «К» сыныбына «Роль Великого Шелкого пути в развитий международных отношений» тақырыбы бойынша ашық сабақ өткізді. Сабақтың мақсаты: Ұлы Жібек жолының халықаралық қатынастардағы рөлінің маңыздылығын айқындау. Уақыт ұтымды бөлініп, барлық тапсырмалар
орындалды. Сабақ қойылған мақсатына жетті.

Қосылды: 08.12.2021 в 22:10