«12 сәуір – ғарышкерлер күні»

2021 жылдың 12 сәуір күні сағат 17.00-де Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ ФИЗИКА-ТЕХНИКАЛЫҚ ФАКУЛЬТЕТІНІҢ «Ғарыштық техника және технологиялар» кафедрасының профессоры Керімбай Нұржан Нұрбергенұлымен «12 сәуір – ғарышкерлер күні» атты 10-11 сыныптар арасында онлайн-кездесу өткізілді.

2021 жылдың 12 сәуір күні сағат 17.00-де Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ ФИЗИКА-ТЕХНИКАЛЫҚ ФАКУЛЬТЕТІНІҢ «Ғарыштық техника және технологиялар» кафедрасының профессоры Керімбай Нұржан Нұрбергенұлымен «12 сәуір – ғарышкерлер күні» атты 10-11 сыныптар арасында онлайн-кездесуді физика пәнінің оқытушысы, лаборант Ж.Х.Жанайдарова өткізді. Және де мектебіміздің «Болашақтың кепілі Ғарыштану» атты зертхана кабинеті жайлыда Ж.Батыр айтып өтті.

Кездесу мақсаты: 1961 жылы 12 сәуірде тұңғыш ғарышкер -Юрий Гагариннің ғарышқа қазақ жеріндегі «Байқоңыр» ғарыш айлағынан ұшқаны жайлы, адамзаттың  ғарышқа алғашқы ұшуының 60 жылдығына арналып, оқушылардың қызығушылықтарын ояту.

Қосылды: 12.04.2021 в 17:30