" 1 - қыркүйек Білім күні"

Нұр-Сұлтан қаласының №83 мектеп-гимназиясында "1-қыркүйек Білім күні" мерекесіне арналған іс-шара өтті.

Мектеп табалдырығын алғаш рет аттаған бүлдіршіндерді гимназия басшысы мен ұстаздар қарсы алды. Білім ордасы 1 - сынып оқушылары үшін есігін айқара ашты. Балалардың көңіл-күйін көтеру үшін арнайы мультфильм әлемінен кейіпкерлер қонақ болып келді. Сынып сағаттарында олар балалармен сергіту сәтін өткізіп, ойын ойнап естелік фотоға түсті. 1 - қыркүйек күні бастауыш оқушылары үшін есте қалатын мереке болды!

Қосылды: 01.09.2020 в 12:00